משלוח חינם ברכישה מעל ₪350 עד 2-4 ימי עסקים | עד 50% הנחה על מגוון בשמים
0 סל קניות
הוספה לסל הקניות
  בסל הקניותיש לך
  בסל הקניותיש לך פריט
  סך הכל
  מעבר לקופה המשך בקניות

  מדיניות החזרות/החלפות

  חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "החוק") חל על כל הרכישות המתבצעות באתר זה ובהתאם לחוק רשאי כל קונה באתר זה לבטל את הרכישה. האמור לעיל בא לתת הסבר כללי אודות התנאים ואופן הביטול, אך בכל מקרה הוראות החוק הן הקובעות. 

  לקוח המבקש לבטל את ההזמנה בטרם נשלח אליו המוצר יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון 03-7543707 או באמצעות טופס הפנייה באתר, וחיובו יבוטל.

  החזרת מוצר תוך 14 יום מתאריך הרכישה בלבד, בצירוף קבלה או הוכחת רכישה. אם נפתחה אריזת הבושם לא ניתן לבטל את ההזמנה. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי הודעת ביטול באמצעות טופס הפניה באתר תוך פירוט סיבת הביטול וצירוף תמונה המתארת בצורה נאמנה את מצב הבושם כפי שהוא.

  אם ימצא כי המוצר אכן היה פגום לא יחויב הלקוח בדמי ביטול. לקוח המבקש לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, שלא עקב פגם במוצר, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעה בכתב לפרפיום אקס, תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. במקרה זה, רק לאחר תאום מראש עם שרות הלקוחות וקבלת אישור על משלוח המוצר לפרפיום אקס.

  אין החזר על דמי משלוח - ביטול עסקה או ביצוע החלפה יגרור חיוב בסך ₪15, גם בעסקאות שניתנה הטבת משלוח חינם/מוזל. (אם תקבל החזר כספי, עלות משלוח ההחזרה תנוכה מההחזר שלך). 

  תנאי משלוח החזרה, הנו אריזת המוצר בקופסת משלוח ושליחתה באמצעות דואר ישראל לכתובתנו: ת.ד. 8004, רמת גן, 5218001. 

  התנאי לביטול הזמנה לגבי בשמים באריזה הנו שמירת האריזה בשלמותה, כולל הצלופן העוטף אותה. אם נפתחה אריזת הבושם לא ניתן לבטל את ההזמנה. התנאי לביטול הזמנה לגבי בשמים המסופקים ללא אריזה הנו שלא נעשה כל שימוש (ולו המזערי ביותר) בבושם. 

  החזרת התמורה תתבצע במעמד ביטול העסקה, ככל שניתן, או במועד הקרוב לכך, לא יאוחר מ 7 ימי עסקים. התמורה תוחזר באותו אופן בו נעשה התשלום החזר כספי יינתן בניכוי דמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או ₪100 - לפי הנמוך מביניהם. אם יבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי במקום ההחזר הכספי, לא יהיה חיוב דמי ביטול.

  בביטול עסקאות בכרטיסי אשראי תיתכן עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה של עד 2.5% נוספים לדמי הביטול לעיל במידה ולא התקבל החזר כספי, בדוק שוב את חשבון הבנק שלך לאחר מכן פנה אל חברת האשראי שלך.

  לעתים קרובות יש זמן עיבוד לפני פרסום החזר כספי אם עשית את כל זה ועדיין לא קיבלת את ההחזר הכספי שלך,
  צור עמנו קשר בכתובת: info@perfumex.co.il